Haimi Dier

23. ledna 2012 v 22:27 | Haimi |  Autorka a blog
Vítejte.
Jsem Haimi, autorka všech textů publikovaných na tomto blogu a je mi 19 let. Právě jsem úspěšně, tedy s maturitou v kapse, ukončila podnikatelskou střední školu Kostku. Smyslem tohoto článku je, abych se vám jeho prostřednictvím ještě trochu blíže představila a vysvětlila úlohu tohoto blogu.

Jsem naprosto posedlá všemi zvířaty. Snažím se udělat něco proti jejich týrání a ničení přírody. Jinými slovy se snažím, aby lidé přestali myslet jen na sebe, otočili svůj škaredý obličej čelem k věci a začali řešit jeden z největších problémů této planety - sebe. Možná to na vás působí až fanaticky. V případě, že se vám od této věty něco nelíbí, doporučuji vám opustit tuto stránku, jelikož to, co vy považujete za fanatismus, je pro mě naprostá samozřejmost a životní poslání.

Jelikož nejsem z těch, kteří se posadí, složí ruce do klína a čekají, až se změní svět (případně o sobě prohlásí, že jsou vegetariáni, kteří jedí některé druhy masa), snažím se realizovat svůj velký plán. Jeden z bodů je poskytnutí nové perspektivy co nejširšímu okruhu lidí. Jde o to, že pokud jste schopni svůj názor kvalitně argumentovat, je velká pravděpodobnost, že se člověku, kterému ho sdělíte rozsvítí a možná si uvědomí, že ať je mu deset nebo šedesát, není pozdě na to, začít se trochu angažovat v této oblasti nebo změnit životní styl. Konec konců, týká se to nás všech. Nerada bych někomu vnucovala svůj názor, ale pokud se se mnou někdo chcete hádat, podrobné vysvětlení úhlu mého pohledu a argumentace vás nemine. Potom můžete udělat to samé, třeba se vám podaří nějak mě ovlivnit (ovšem asi budete první, ještě nikdo mě svou obhajobou nepřesvědčil).

Kromě toho, že bych ráda změnila lidstvo, mám i trochu praktičtější a jednodušší zájmy. Velmi ráda píšu. Pro mě není psaní vychrlení myšlenek do jednoho neforemného útvaru, ale umění. Také nástroj mého vyjádření, možnost prezentování mých pocitů, způsob uplatnění informací, postřehů a jejich vpuštění do světa. Dbám na gramatiku, slovní zásobu i grafickou podobu textu. Souvisí to zejména s tím, že jsem perfekcionistka.

Zábava, kterou si krátím čas, je sledování anime a učení japonského jazyka. Ráda poslouchám hudbu. Vede u mě zejména epická, trailerová hudba a metal. Více méně se ale nebráním ničemu, co má smysl a hezky to zní. Patří to mezi úžasné pomůcky k útěku z reality.

Jsem sociopat, oplývám vlastnostmi, které společnost považuje za špatné a ačkoli jsem do teď byla milá, nemám ráda lidi. Opravdu ne. Dokažte, že máte pevný a inteligentní názor, že nejste jen tupec, který se tváří jako všichni okolo, aby nevyčníval. Jinak budete jen ten obyčejný člověk, kterého nemám ráda.

Od reality utíkám se svým Alter egem (více o alter egu nebo také Mary Sue), tedy mnou smyšlenou dívkou jménem Haimi Dier. Je to osoba, která je mnou, kterou jsem já, která řídí můj život, ovládá mé tělo a mé myšlení. Je to výplod mé fantazie. Tak dlouho jsem se snažila zničit ten rozdíl mezi námi, až nelze přesně definovat, kdo je ona a kdo jsem já.


Pokud jste na tomto blogu a dostali jste se až k tomuto bodu, zřejmě máte stejný zájem, názor, nebo jste nepřítel slídící po informacích. Ať je to tak či onak, děkuji Vám za návštěvu.

Informace aktualizovány 3. června 2015.
 


Aktuální články

Reklama